Odkurzacz elektryczny do popiołu ODK001-20L

Odkurzacz elektryczny do popiołu ODK001-20L
ODK001-20L (1)ODK001-20L (2)ODK001-20L (3)ODK001-20L (4)ODK001-20L (5)ODK001-20L (6)ODK001-20L (7)

Opis produktu

Odkurzacz do popiołu pozwoli na utrzymanie w czystości kominka, grilla lub pieca. Sprawdzi się również w pomieszczaniach o zwiększonym pyleniu. Silnik o dużej mocy pozwoli na dokładne oczyszczenie popiołu z kominka/grilla, na usunięcie drobnego gruzu, trocin itp. Będzie szczególnie przydatny podczas domowych remontów.
Wygodny i praktyczny uchwyt na wierzchu odkurzacza ułatwia korzystanie z niego i przenoszenie.

Zasada działania

Odkurzacz jest tak skonstruowany, że nie wymaga zewnętrznych dodatkowych urządzeń – posiada własny silnik, który wykorzystuje siłę ssącą. Zanieczyszczenia wpadają do komory, tam następuje ich przefiltrowanie, aby w końcu znaleźć się w specjalnie do tego przygotowanym pojemniku, który z łatwością można opróżnić.
Ponadto, w zestawie znajduje się dedykowany filtr HEPA, który zabezpiecza silnik przed uszkodzeniami (np. przez odłamki gruzu itp.). Filtr z łatwością można wyjąć i umyć pod bieżącą wodą – warto sprawdzić stan filtra, jeżeli moc odkurzacza znacznie spadła.
Odkurzacz posiada żelazną komorę, która została poddana malowaniu proszkowemu. Ponadto, w zestawie znajduje się ocynkowany (wewnątrz) wąż ssący i aluminiowa końcówka zasysająca brud.

Budowa odkurzacza

Komora odkurzacza wykonana z żelaza lakierowanego proszkowo.
Elastyczny wąż ssący, ocynkowany od wewnątrz.
Aluminiowa końcówka ssąca.
Wygodny uchwyt do przenoszenia.
Silnik o mocy 1200W.

Dane techniczne

• moc 1200W
• napięcie 230V – 50Hz
• pojemność komory – 20 litrów
• długość przewodu zasilającego – 4m