Odkurzacz do popiołu ODK005-20L

Odkurzacz do popiołu ODK005-20L
to ma być również miniaturka091021232425opis2opisplwym1wym2

Opis produktu

Odkurzacz do zimnego popiołu to świetne rozwiązanie, które zapewnia wysoki komfort przy sprzątaniu kominka, grilla, pieców oraz mocno zapylonych pomieszczeń.

Odkurzacz posiada :

mocny silnik 1200W

funkcję dmuchawy  – wystarczy przełożyć rurę do otworu wylotowego – dzięki temu z łatwością możesz używać odkurzacza wymiatania np. do liści na podwórku.

dwa filtry. Doskonały filtr HEPA zamocowany do podstawy pod silnikiem oraz dodatkowy, materiałowy filtr, który chroni filtr HEPA i zmniejsza konieczność jego czyszczenia do minimum.

Zasada działania

Odkurzacz wyposażony jest w silnik i wykorzystuje własną siłę ssącą (nie jest wymagany zewnętrzny odkurzacz). Zanieczyszczenia zostają zassane do komory odkurzacza, gdzie następuje filtracja zanieczyszczeń, które następnie gromadzone są w specjalnym, łatwym do opróżnienia pojemniku.

Odkurzacz wyposażony został w filtr HEPA, który skutecznie chroni silnik przed uszkodzeniem. Filtr materiałowy oraz HEPA można myć pod bieżącą wodą co sprawia, że nadaje się do wielokrotnego użytku.

Odkurzacza można używać także jedynie z filtrem HEPA, lecz dodatkowy, materiałowy pokrowiec znacznie przedłuża jego żywotność i pozwala utrzymać go w czystości. Zwykłe odkurzacze bez filtra materiałowego szybko się zapychają i trzeba je częściej czyścić. Urządzenie wykorzystane może być w domu, biurze, restauracji lub hotelu.

Dane techniczne

* Pojemność komory: 20l
* Silnik: 1200W
* Napięcie: 230V – 50Hz
* Szczelny zbiornik ze stali nierdzewnej
* Ocynkowana rura
* Długość przewodu zasilającego: 2m
* Podwójne filtrowanie: filtr HEPA oraz filtr materiałowy
* Długość rury ssącej: 2m
* Średnica wewnętrzna rury ssącej: 35mm
* Filtr materiałowy wielokrotnego użytku, który zmniejsza do minimum konieczność czyszczenia filtra HEPA i przedłuża jego żywotność
* Wygodna składana rączka do przenoszenia
* Włącznik/wyłącznik
* Uchwyt na kabel
* Waga odkurzacza z akcesoriami: ~4,3 kg
* Odkurzacz posiada certyfikaty CE, Rohs, Tuv Gs

W zestawie:

- odkurzacz
- filtr materiałowy
- filtr HEPA
- rura 2m
- końcówka aluminiowa do rury
- 4 wyjmowane kółka
- instrukcja w j.polskim!