Bramka do kominka BK-768

Bramka do kominka BK-768
wym1to ma być również miniaturka13421

Opis produktu

Bramka bezpieczeństwa do kominka (bramka + 4 panele)

Pasuje do wszystkich kominków, posiada wiele możliwych konfiguracji. Pełni dodatkową funkcję bramki ochronnej do przejść, do schodów.

Prosty montaż i demontaż, pozwoli na szybką zmianę konfiguracji, przeniesienie lub schowanie konstrukcji. Bramka zamyka się za zatrzask. Aby ją otworzyć należy ścisnąć górną część „klamki”, lekko unieść i otworzyć prawo lub lewo.Po złożeniu, bramka zajmuje niewiele miejsca i można przechowywać ją na płasko np. za szafą, w kantorku, pod większą kanapą itp.

Dzięki możliwościom różnych konfiguracji pod dowolnym kątem, możesz dopasować bramkę nawet do nietypowych kominków czy przejść/ścian

Bramka może służyć również jako zagroda dla zwierzaka, np. psa – zarówno jako element do przykręcenia do ściany, jak i do zabezpieczenia przejść, schodów czy też konkretnego pomieszczenia. Ale to nie wszystko! Bramka jest doskonała również do zabezpieczenia grilla!

Bramki posiadają specjalne demontowalne końcówki do przykręcenia do ściany.

Kupując więcej niz 1 sztukę (czyli posiadając więcej paneli) bramkę można dowolnie rozbudowywać – wręcz w nieskończoność!

W zestawie:

* 1 bramka
* 4 boczne panele
* elementy montażowe